O firmie

ARHEN - Producent aluminiowych zbiorników paliwa

Firma Z.P.H.U. ARHEN Andrzej i Adam Pawelec istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja zbiorników paliwa do samochodów ciężarowych i dostawczych.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra są gwarancją wysokiej jakości oraz trwałości naszych produktów.

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2-letniej gwarancji. Jakość naszych wyrobów została potwierdzona przez Państwowy Instytut Motoryzacji (Pimot), który wydał nam certyfikat jakości. Certyfikat ten jest dołączany, do każdego zakupionego u nas produktu, który jest uznawany w całej UE.

dodatkowy zbiornik paliwa

Powiększone zbiorniki paliwa do busów i samochodów dostawczych

Każdy z samochodów wyposażony jest w podstawowy zbiornik paliwa. Idąc za rozwojem oraz oczekiwaniom naszych klientów, zwracamy dużą uwagę na komfort jazdy i podróży. Warto postawić na rozwiązania, które ułatwią naszą codzienną pracę przy użytkowaniu samochodu.

Z tego powodu nasza firma oferuje powiększone zbiorniki paliw, które pozwolą na pokonywanie dłuższych dystansów bez potrzeby częstego tankowania. Montaż dodatkowego zbiornika na paliwo to osiągnięcie korzyści finansowych, jak i większej wydajności. Dla wielu firm ważna jest optymalizacja kosztów użytkowania pojazdów, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na powiększone zbiorniki paliw, które umożliwią zatankowanie większej ilości paliwa w korzystnej cenie.

Jako producenci dużą uwagę przywiązujemy do kwestii jakości zbiorników. Nasze zbiorniki na paliwo wykonywane są z wysokogatunkowego materiału, jakim jest utwardzone aluminium, gwarantujące bezpieczeństwo oraz wysoką szczelność. Materiał ten cechuje się niską wagą oraz wysoką trwałością, dzięki czemu zbytnio nie ingeruje w wagę samego pojazdu.  Odporny jest również na uszkodzenia mechaniczne i korozję, co zwiększa okres jego użytkowania.

Aluminiowy zbiornik może pomieścić od 80 do nawet 300 litrów paliwa. Zbiornik po montażu nie wpływa negatywnie na wydajność pojazdu. Sama instalacja dodatkowego zbiornika na paliwo nie ingeruje w podwozie samochodu, bak montowany jest w miejscu przygotowanym przez producenta, zapewniając bezawaryjną i bezpieczną pracę pojazdu.

Powierzając modernizację nam jako producentowi zbiorników paliw, masz pewność, że nie wpłynie to źle na niezawodność i komfort korzystania.

Dodatkowy zbiornik paliwa to swoboda jazdy, możliwość zmiany wybranej trasy na jeszcze bardziej elastyczną, w taki sposób, aby planować postój na tankowanie na stacjach, które oferują najkorzystniejszą cenę. Podniesienie jakości usług swojej firmy, a także czasu pracy pracowników i aut. Bez straty na wydłużanie czasu z powodu różnie zlokalizowanych stacji benzynowych, czy starty pieniędzy przez ceny paliw.

powiększone zbiorniki paliwa do busów
zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych
zbiorniki paliwa świętokrzyskie
powiększone zbiorniki paliwa świętokrzyskie

Montaż zbiorników paliwa świętokrzyskie

Oprócz produkcji powiększonych zbiorników paliwa na zamówienie zajmujemy się też montażem zbiorników. Istnieje także możliwość wysyłki zbiornika do klienta.

Wykonujemy również prace w zakresie:

  • tłoczenia (prasy hydrauliczne i mimośrodowe 25T, 40T, 60T, 100T)
  • malowania proszkowego
  • spawania gazowego
  • spawania migomatami w osłonie CO
  • toczenia
  • frezowania

Jesteśmy rzetelnym producentem. Posiadamy niezbędne kwalifikacje merytoryczne oraz techniczne poparte wieloletnim doświadczeniem w branży. Cechuje nas wiarygodność prawna jak i finansowa. Gwarantujemy terminowość i fachowość. Zapewniamy atrakcyjne ceny za nasze wyroby oraz na oferowane przez nas usługi.

Sprawdź nasze realizacje