Zbiorniki paliwa

POWIĘKSZONE ZBIORNIKI PALIWA DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Nasza firma ARHEN jest producentem zbiorników paliw w województwie świętokrzyskim. Zbiorniki przeznaczone są do montażu w samochodach dostawczych i busach marek takich jak: Iveco, Citroen, Fiat, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen, Mercedes, Daf, Man, Mitsubishi, Scania, Toyota, Hyundai oraz Ford. Zbiorniki paliw produkujemy na zamówienie, pod konkretny model pojazdu. Wszystkie nasze produkty można zamontować w sposób nienaruszający konstrukcji nadwozia.  Każdy zbiornik powstaje z utwardzonego aluminium co zapewnia wieloletnią trwałość. Dodatkową zaletą jest także, udzielenie 2-letniej gwarancji na każdy nasz produkt. Posiadamy także homologację na terenie całej Unii Europejskiej. Zbiorniki wysyłamy kurierem na terenie całej Polski.

WYBIERZ MARKĘ POJAZDU

zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych MERCEDES BENZ
producent zbiorników paliwa RENAULT
dodatkowy zbiornik paliwa VOLKSWAGEN
zbiorniki paliwa świętokrzyskie IVECO
powiększone zbiorniki paliwa do busów Nissan
zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych MAN
producent zbiorników paliwa do forda
powiększony zbiornik paliwa do busa hyundai
powiększone zbiorniki paliwa do busów FIAT
zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych CITROEN
dodatkowy zbiornik paliwa OPEL
zbiorniki paliwa świętokrzyskie PEUGEOT
dodatkowy zbiornik paliwa SCANIA
zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych MITSUBISHI
powiększone zbiorniki paliwa do busów TOYOTA
zbiorniki paliwa świętokrzyskie daf

Powiększone zbiorniki paliwa do busów i ciężarówek – korzyści

Powiększone zbiorniki na paliwo to świetne rozwiązanie dla firm transportowych i kurierskich – zwłaszcza tych, które zajmują się transportem międzynarodowym. Dodatkowy zbiornik paliwa to oszczędność czasu i pieniędzy w długiej, międzynarodowej trasie.

Dzięki jednorazowemu zatankowaniu większej ilości paliwa do powiększonego zbiornika mamy możliwość uniknięcia kupowania paliwa za granicą, gdzie jego cena jest nie tylko nominalnie wyższa, ale również narażeni jesteśmy na zmiany kursu euro lub innych walut.

Powiększone zbiorniki paliwa to także zmniejszenie ilości postojów związanych z tankowaniem oraz większe możliwości planowania trasy przejazdu danego ładunku. Dzięki zwiększonemu zasięgowi pojazdu możemy
zaplanować optymalny przejazd, nie kierując się np. odległością między najbliższymi stacjami paliw. Co wpływa na to, że powiększony zbiornik paliwa znacząco poszerza nasze możliwości logistyczne.

Powiększone zbiorniki paliwa – jak dobrać właściwy?

Wybierając powiększony zbiornik paliwa do swojego pojazdu, powinniśmy kierować się szeregiem różnych czynników związanych z bezpieczeństwem jego eksploatacji oraz samą jego konstrukcją.

Pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę to materiał, z którego wykonano zbiornik. Jako producent zbiorników wiemy, że najlepszymi parametrami wykazuje się zawsze aluminiowy zbiornik paliwa. Do jego produkcji używane jest utwardzone aluminium charakteryzujące się wytrzymałością, bezpieczeństwem oraz niską masą.

Kolejnym aspektem jest nominalna pojemność powiększonego zbiornika. Musi być ona dobrana właściwie do naszych potrzeb – możliwości samochodu, ale również tego, jak często i w jak długie trasy jest on wysyłany.

Ostatnią, najistotniejszą kwestią z perspektywy naszego bezpieczeństwa, jest odpowiednia certyfikacja zbiorników paliwa i ich zgodność z polskimi i europejskimi przepisami – takie certyfikaty oczywiście posiadają zbiorniki przez nas produkowane.

W razie wątpliwości, specjaliści firmy Arhen z przyjemnością zaproponują Państwu optymalne rozwiązanie, dopasowane do Państwa sytuacji. Skontaktuj się z nami!