Wysokiej jakości utwardzone aluminium jako standard w produkcji zbiorników paliwa

listopad 23 2022
zbiornika paliwa

Spis treści:

  1.  Powiększone zbiorniki paliwa wykonane z aluminium — gwarancja niezawodności
  2.  Aluminium — dlaczego warto postawić na ten materiał?
  3.  Powiększony zbiornik paliwa do samochodów dostawczych i ciężarowych — sprawdź, co możesz zyskać

 

Montaż dodatkowego zbiornika paliwa cieszy się coraz większą popularnością wśród kierowców. Nic dziwnego – takie rozwiązanie to ogrom korzyści. Przede wszystkim dzięki niemu można pokonywać samochodem dłuższe dystanse bez tracenia czasu na postoje związane z koniecznością zatankowania. Powiększone zbiorniki paliwa to także duża oszczędność i możliwość lepszego zaplanowania swojej trasy. Z czego produkuje się takie zbiorniki paliwa?

Powiększone zbiorniki paliwa wykonane z aluminium – gwarancja niezawodności

Wybór powiększonego zbiornika paliwa do pojazdu nie jest prostym zadaniem. Pod uwagę należy wziąć wiele istotnych kwestii, które mogą mieć ogromne znaczenie pod kątem efektywności użytkowania. Najważniejsze jest to, aby zbiornik paliwowy był trwały i bezpieczny – jakiekolwiek wycieki benzyny lub oleju napędowego są niedopuszczalne, kluczowe jest więc wybranie takiego produktu, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Świetnym rozwiązaniem, które ceni sobie wielu kierowców, jest montaż aluminiowego zbiornika. Baki wykonane z tego materiału wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną, bardzo dużą trwałością i niezawodnością bez względu na okoliczności. Nie straszne są im nierówności nawierzchni – doskonale amortyzują wstrząsy, zapewniając cieczy znajdującej się w środku najwyższy poziom ochrony.

Aluminium – dlaczego warto postawić na ten materiał?

Aluminium to materiał, który obecnie wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu. Nie mogło zabraknąć go również w motoryzacji, gdzie wykonuje się z niego m.in. powiększone zbiorniki paliwa. Do najważniejszych zalet aluminium zaliczyć należy przede wszystkim lekkość i jednoczesną wytrzymałość. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że materiał ten jest częstym zamiennikiem klasycznej stali. Kolejna ważna zaleta aluminium to bardzo duża odporność mechaniczna, która wzrasta wraz ze spadkiem temperatury. Ponadto jest to materiał przyjazny dla środowiska naturalnego, a więc nie ma problemów z jego utylizacją. Pod kątem produkcji powiększonych zbiorników paliwa, warto wspomnieć jeszcze o świetnych właściwościach ochronnych.

Powiększone zbiorniki na paliwo wykonane z utwardzonego aluminium posiadają dostateczną grubość, aby sprostać wszystkim siłom wewnątrz pojazdu. Niska waga wykorzystywanego materiału sprawia, że można z niego stworzyć produkty o bardzo dużych pojemnościach, które w żaden sposób nie wpłyną na komfort jazdy i możliwości pojazdu. Aluminiowe zbiorniki paliwa produkowane przez naszą firmę doskonale sprawdzą się w niemal wszystkich markach i modelach najpopularniejszych samochodów ciężarowych i transportowych, a także busów. Ważne jest to, że montaż takiego zbiornika nie wymaga ingerencji w konstrukcję pojazdu, dzięki czemu klienci zyskują jeszcze większą gwarancję bezpieczeństwa stosowania takiego rozwiązania. To, o czym jeszcze warto wspomnieć to fakt, że wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednią homologację. Montaż powiększonego zbiornika w Twoim samochodzie będzie odbywał się zgodnie z prawem i obowiązującymi normami.

Zwiększ zysk swojej firmy i zamów powiększony zbiornik paliwa do auta ciężarowego!

 

Powiększony zbiornik paliwa na zamówienie pozwoli Ci oszczędzić czas i przejechać dłuższe trasy bez dodatkowego tankowania.

Powiększony zbiornik paliwa do samochodów dostawczych i ciężarowych – sprawdź, co możesz zyskać

Powiększenie zbiornika paliwa to doskonały sposób na zwiększenie poziomu wygody i komfortu podczas jazdy na długich trasach. Dzięki temu rozwiązaniu kierowcy mogą zapomnieć o uciążliwym tankowaniu, zwiększa się elastyczność ich pracy oraz zapewnione jest lepsze planowanie pojazdów i ewentualnych postojów. Powiększone zbiorniki paliwa najczęściej montowane są w busach oraz samochodach ciężarowych, które z założenia mają pokonywać bardzo długie trasy. Standardowe zbiorniki paliwa, z którymi można się spotkać w tych pojazdach, mają stosunkowo małą pojemność, co często wymusza na kierowcach konieczność zatrzymywania się na stacjach, które mają bardzo zawyżone ceny paliwa. Dodatkowy zbiornik aluminiowy umożliwia takie rozplanowanie postojów, aby koszty tankowania były jak najmniejsze.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych zbiorników na paliwo, dzięki którym codzienna jazda kierowców będzie przebiegać z jeszcze większą wydajnością. Bardzo duże znaczenie ma dla nas efektywność, trwałość i bezpieczeństwo oferowanych produktów, dlatego też podczas produkcji wykorzystujemy tylko materiały o najwyższej jakości. Wszystkie nasze zbiorniki wykonywane są z utwardzanego aluminium, które na rynku może pochwalić się mianem najlepszego materiału do przechowywania paliwa. Produkujemy zbiorniki paliwa na zamówienie pod konkretny model samochodu, zatem możesz być pewny, że nasz produkt, w 100% będzie dostosowany do Twojego pojazdu.