Samochody ciężarowe MAN – jaki powiększony zbiornik paliwa wybrać?

styczeń 12 2021
aluminiowy zbiornik paliwa, zbiorniki paliwa świętokrzyskie

Dla województwa świętokrzyskiego jesteśmy wiodącym producentem zbiorników do samochodów ciężarowych MAN. Zbiorniki na paliwo przez nas wytwarzane są zgodne ze wszystkimi wersjami ciężarówek MAN. Oprócz zbiorników paliwa do samochodów ciężarowych produkujemy także powiększone zbiorniki paliwa do busów.

Spis treści:

  1.  Zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych MAN
  2.  Powiększony zbiornik paliwa
  3.  Arhen – jak działamy jako producent zbiorników paliwa

 

Zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych MAN

Specjalizujemy się w produkcji aluminiowych zbiorników paliwa. Nasze projekty zbiorników na paliwo są dopracowane w każdym szczególne i zrealizowane (proces produkcyjny) z najwyższą starannością, dlatego nasze zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych MAN doskonale wpasowują się w konstrukcję każdego typu tych aut. Arhen jest producentem zbiorników wytwarzanych z najlepszych materiałów – utwardzane aluminium jest surowcem najodpowiedniejszym dla realizacji projektu zbiornika paliwowego. Niekwestionowaną zaletą aluminiowych zbiorników paliwa jest ich trwałość, długowieczność, przydatność w długim czasie eksploatacji.

Powiększony zbiornik paliwa

Dla samochodów ciężarowych MAN zbiorniki na paliwo oferujemy w wielu wersjach – mamy teraz na myśli różnicę w ich pojemności. Tak samo jak dla samochodów ciężarowych, znaleźć u nas można powiększone zbiorniki paliwa do busów. Pojemny bak pozwala bowiem na więcej. Jedna z zalet to możliwość zatankowania samochodu w zbiornik o zwiększonej pojemności co oczywiście wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy dla firm spedycyjnych. Gdy TIR przemierza trasę, np. z Warszawy do Madrytu, wystąpi konieczność tankowania. Powiększony zbiornik paliwa pozwoli ograniczyć ilość przymusowych postojów. Firmy transportowe wiedzą też dobrze, że cena paliwa w krajach europejskich różni się, zatem kierowca będzie mógł zatankować tam, gdzie paliwo jest relatywnie najtańsze. Mając taki “dodatkowy zbiornik paliwa” ze sobą jesteśmy bardziej elastyczni, oszczędni pod względem finansowym, nie tracimy też czasu. Ekonomia przedsiębiorstwa spedycyjnego lub bazy samochodów ciężarowych zauważa te zyski dość szybko, ponieważ jest ze wszech miar opłacalne wyposażenie swojego samochodu ciężarowego w większe zbiorniki paliwa.

Szukasz sprawdzonych zbiorników paliwa do samochodów ciężarowych MAN?

Skontaktuj się z nami! Każdy nasz zbiornik posiada certyfikat jakości i objęty jest 2-letnią gwarancją!

Arhen – jak działamy jako producent zbiorników paliwa

Dostarczamy zbiorniki aluminiowe na zamówienie w każde miejsce w Polsce. Objaśniamy także szczegóły ich montażu i informujemy naszych klientów o wszystkich sprawach związanych ze zbiornikami paliwa. Produkty producenta zbiorników Arhen cieszą się dużą renomą wśród zaopatrujących się u nas klientów, gdyż oprócz potwierdzonej jakości potrafimy zaproponować także konkurencyjne ceny. To właśnie nasza firma wiedzie prym w branży zbiorników paliwa w województwie świętokrzyskim. Zbiornik na paliwo jesteśmy w stanie dostarczyć przy tym w każde miejsce w kraju, do każdego bez wyjątku, kto zamówił u nas ten produkt.

To nie wszystko. Zbiorniki na paliwo są u nas objęte dwuletnią gwarancją. Dokonując zakupu mają też Państwo pewność, że zbiorniki paliwa przez nas wytwarzane posiadają ważną homologację na terenie całej Unii Europejskiej, zatem nie występuje obawa o jakość (która jest najwyższa) oraz o sprawy prawne (homologacja pozwala przemieszczać się samochodom ciężarowym z naszymi zbiornikami po wszystkich państwach UE).