Czy powiększone zbiorniki są bezpieczne?

lipiec 20 2020
powiększony zbiornik paliwa

Często klienci pytają nas, czy inwestycja w powiększone zbiorniki paliwa w ich pojazdach jest bezpieczna? W końcu ingerujemy w część, która w domyśle ma przechowywać łatwopalną, a niekiedy wybuchową substancję. Do tego dochodzą obawy o potencjalne uszkodzenia pojazdu i legalność dodatkowych części. W tym wpisie postaramy się rozwiać wasze wątpliwości.

Odpowiedni materiał

Po pierwsze chcielibyśmy wskazać na to, że nasze zbiorniki paliwa wykonane są z jednego z najbezpieczniejszych materiałów dostępnych na rynku. Mowa tutaj o aluminium, ale nie o jego standardowej wersji, ale o takiej, która została poddana odpowiednim procesom utwardzającym. Pozwoliło to na uzyskanie materiału o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, jest to materiał, który jest stosunkowo lekki, co pozwala na zaprojektowanie zbiorników, które łączą trwałość z dużą pojemnością.

Dokładamy także wszelkich starań, by korzystać z materiałów najwyższej jakości. Dbamy o to, aby pochodziły one ze sprawdzonych źródeł i posiadały odpowiednie atesty i certyfikaty. Takie podejście pozwala nam na przygotowanie dla Ciebie oferty na najwyższym poziomie.

Bezinwazyjność

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań to: czy powiększony zbiornik paliwa nie uszkodzi mojego pojazdu? Od razu odpowiadamy, że nie ma takiej możliwości. Wynika to z prostego faktu, że powiększone zbiorniki paliwa, które oferujemy są bezinwazyjne. Co oznacza to w praktyce? Że zbiorniki naszej firmy montowane są z zachowaniem wytycznych oryginalnych założeń produkcyjnych, w miejscu gdzie wcześniej umieszczony był oryginalny zbiornik. Czyli będzie on znajdował się tam, gdzie jego miejsce i nie będzie miał negatywnego wpływu na pozostałe podzespoły pojazdu.

Szukasz sprawdzonego producenta powiększonych zbiorników do busów?

Skontaktuj się z nami! Każdy nasz zbiornik objęty jest europejską homologacją i 2-letnią gwarancją!

Legalność

Dbamy o ty aby nasze zbiorniki paliwa spełniały wszelkie wymagania naszych klientów, a także wszelkie wymagania prawne. Nie posiadamy w naszej ofercie niczego, co nie było by zgodne z międzynarodowymi wytycznymi. Nasza legalność jest potwierdzona homologacją na całą Unię Europejską. Dlatego nie ma obawy, że po zamontowaniu naszego powiększonego zbiornika, będziesz musiał mierzyć się z jakimiś nieprzyjemnościami. Polityka naszej firmy jest jasna i przejrzysta. Stawiamy na pewne i legalne rozwiązania.

Mamy nadzieję, że po lekturze tego wpisu wasze obawy zniknęły i nie wahacie się już w kwestii zainwestowania w powiększony zbiornik paliwa.