Jak sprawić by Twój zbiornik paliwa był wydajniejszy?

maj 29 2020
bus z powiększonym zbiornikiem paliwa

Zbiornik paliwa jest nieodłączną częścią prawie każdego pojazdu. Ich pojemność uzależniona jest od modelu, marki i celu do jakiego dany pojazd został stworzony. Oczywistym faktem jest, że auta, które przeznaczone są do miejskiej jazdy będą posiadały zbiorniki o stosunkowo małej pojemności, ale w pełni wystarczającej na takie miejskie podróże. Sprawa komplikuje się w momencie, kiedy inwestujemy w pojazd, który w domyśle miał zapewnić nam optymalną wydajność na długich dystansach, a okazuje się, że zbiornik paliwa, mimo iż większy niż w miejskim aucie, nadal jest niewystarczający dla naszych potrzeb. Na szczęście rozwiązanie tego problemu nie musi od razu wiązać się z wysoką w kosztach, wymianą pojazdu. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, i zainwestujesz w powiększony lub dodatkowy zbiornik paliwa.

Powiększone zbiorniki paliwa od Arhen

Jako producent zbiorników paliwa z 27-letnim doświadczeniem, mamy sporą wiedzę na temat tego, czego klienci mogą potrzebować i z jakimi problemami się mierzą gdy chodzi o pojemność zbiorników w ich pojazdach. Częsta potrzeba tankowania, niekorzystne ceny paliwa za granicą, czy uszkodzenia mechaniczne wynikające ze słabego materiału fabrycznych zbiorników, to tylko kilka z nich. My wychodzimy naprzeciw tym przeciwnościom i oferujemy zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych i busów. Nasze baki mają pojemność nawet do 300 litrów, co łatwo rozwiązuje problem częstego tankowania, a materiał z jakiego korzystamy przy ich produkcji, czyli utwardzone aluminium, skutecznie chroni je przed uszkodzeniami. Dzięki dużej pojemności baku, zawsze możemy zatankować się tam, gdzie cena paliwa będzie dla nas najkorzystniejsza!

Zbiorniki paliwa dla wielu marek busów i aut dostawczych

Tym czym lubimy się chwalić, jako producent zbiorników paliwa, to bezinwazyjność wymiany fabrycznego zbiornika na ten powiększony. To pozwala na uniknięcie niepotrzebnych uszkodzeń pojazdu oraz na najbardziej optymalną instalację nowej części. Jesteśmy w stanie to osiągnąć nie tylko dzięki doświadczeniu, ale też bogatej wiedzy na temat najbardziej popularnych marek pojazdów takich jak: Mercedes, Renault, Volkswagen, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Toyota, Mitsubishi, Scania, Daf, Ford i Hyundai.

Zaoszczędź na paliwie i zamów dodatkowy zbiornik paliwa!

Zadzwoń! Każdy nasz zbiornik objęty jest europejską homologacją i 2-letnią gwarancją!

Jakość i bezpieczeństwo dodatkowych zbiorników paliwa

Powyżej pokazaliśmy Ci, jak łatwo sprawić, by Twój zbiornik paliwa był wydajniejszy. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i zainwestujesz w powiększony zbiornik paliwa. W całym tym procesie jest jeszcze jedna bardzo istotna kwestia –  ważne jest, aby nowy zbiornik, był zgodny z obowiązującym prawem i posiadał wszelkie niezbędne certyfikaty. Posiadamy doświadczenie w temacie zbiorników i nie ma nic gorszego, jak konieczność zapłaty kary za posiadanie zbiornika bez odpowiedniej homologacji. Inwestując w produkty naszej firmy, nie dość, że inwestujesz w pewny i wydajny produkt, to jednocześnie posiadasz gwarancję legalności potwierdzoną homologacją na całą Unię Europejską.

Dlatego nie zastanawiaj się dwa razy i zainwestuj w zwiększoną wydajność zbiorników paliwa w swoich pojazdach razem z nami. Zadzwoń!