Iveco – czy w tym busie można zamontować powiększony zbiornik paliwa?

wrzesień 30 2021
powiększone zbiorniki paliwa do iveco

Spis treści:

  1.  Dodatkowy zbiornik paliwa Iveco
  2.  Zbiornik do Iveco Daily
  3.  Zbiornik na paliwo do ogrzewania postojowego, korzyści
  4.  Zbiornik paliwa Iveco – rodzaje i wymiary:
  5.  Korzyści z montażu powiększonego zbiornika paliwa w Iveco

 

Iveco, włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Turynie, należące do koncernu CNH Idustrial jest producentem samochodów dostawczych, ciężarowych i wojskowych. Należąca do firmy Iveco firma Iveco Bus jest znanym producentem autobusów, busów i podwozi autobusowych. Koncern nieprzerwanie działa od roku 1975.

Głównym produktem firmy są pojazdy przeznaczone do przewozu osób. Są znakomitym rozwiązaniem dla firm przewozowych, turystycznych czy szkół. Dzięki temu, że dopuszczalna, całkowita masa każdego modelu wynosi 6500 kg sprawia, że praktycznie nie istnieje problem przeciążenia. Istnieje ogromna liczba wersji pojazdów, z których wyróżnia się Minibus Iveco Daily. Produkowany jest w dwóch wariantach:

  • Minibus turystyczny: wersja bardziej uniwersalna, z bogatszym wyposażeniem.
  • Minibus liniowy: do pasażerskich przewozów podmiejskich lub szkolnych.

Obydwie wersje charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami, najlepszą specyfikacją i estetyką. Do każdego modelu mogą zostać zastosowane powiększone lub dodatkowe zbiorniki paliwa. Powiększony zbiornik paliwa do busa przynosi szereg korzyści ekonomicznych i logistycznych.

Dodatkowy zbiornik paliwa Iveco

Każdy producent wyposaża pojazd w jeden podstawowy, standardowy zbiornik paliwa. Jednakże, aby zwiększyć komfort jazdy i poprawić ekonomię, przy zachowaniu odpowiednich warunków, można wymienić istniejący zbiornik na większy. Zapewni to możliwość przejazdu dłuższych dystansów bez potrzeby tankowania. Dodatkowo możemy mieć do dyspozycji nawet 300 litrów paliwa. Wymiana zbiornika musi posiadać niezbędną homologację, a także odbyć się w sposób nieingerujący w sposób zasadniczy w podwozie pojazdu.

Zbiornik do Iveco Daily

Dzięki szerokiej ofercie producenta bardzo łatwo jest dostosować pojazd do własnych potrzeb, który będzie sobie radził na trasie każdego rodzaju i w każdych warunkach. Dotyczy to także możliwości wymiany lub zamontowania dodatkowego zbiornika. Więcej informacji uzyskasz na tej stronie.

Zbiornik na paliwo do ogrzewania postojowego, korzyści

Zbiornik do Iveco produkowany jest pod konkretny model samochodu. Za każdym razem rozmiary zbiornika dostosowywane są indywidualnie do poszczególnego pojazdu i potrzeb użytkownika. Nasza firma produkuje zbiorniki z utwardzanego aluminium, najlepszego materiału do przechowywania paliwa, jednocześnie odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Zbiorniki instaluje się nie wprowadzając modyfikacji, dzięki czemu nie następuje naruszenie konstrukcji podwozia. 

Chciałbyś zamontować powiększony zbiornik paliwa do Iveco?

Zadzwoń do nas! Każdy nasz zbiornik posiada certyfikat jakości i objęty jest 2-letnią gwarancją!

Zbiornik paliwa Iveco – rodzaje i wymiary:

 

zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowychzbiorniki paliwa do samochodów ciężarowychpowiększone zbiorniki paliwa do busów

Korzyści z montażu powiększonego zbiornika paliwa w Iveco

Dodatkowy zbiornik paliwa Iveco pozwala na zmniejszenie kosztów. Jednorazowe zatankowanie większej ilości paliwa na stacjach krajowych, gdzie ceny są niższe niż na Zachodzie, umożliwia przykładową podróż do Niemiec, bez potrzeby tankowania. Łatwiejsze staje się planowanie trasy z ominięciem stacji benzynowych. Uniknięcie dodatkowych postojów umożliwia dotarcie do celu podróży w krótszym czasie.