Volkswagen Crafter – czy powiększony zbiornik sprawdzi się w tym aucie?

sierpień 19 2021
powiększony zbiornik paliwa do volkswagena

Auto dostawcze powinno cechować się kilkoma najważniejszymi parametrami – przede wszystkim mieć mocny silnik, bogate wyposażenie i praktyczną ładownicę. Te wymagania spełnia Volkswagen Crafter. Powstaje jednak pytanie, czy powiększony zbiornik sprawdzi się w tym aucie? Dlaczego jest on tak ważny? Co warto o nim wiedzieć?

Spis treści:

  1.  Volkswagen Crafter – poznajmy to niezawodne auto dostawcze
  2.  Jeszcze jeden zbiornik – dlaczego warto?
  3.  Dodatkowy zbiornik – poznajmy inne korzyści

 

Volkswagen Crafter – poznajmy to niezawodne auto dostawcze

Choć w segmencie samochodów dostawczych konkurencja jest mniejsza niż w przypadku aut osobowych, to nie znaczy, że producenci mogą sobie odpuścić, nie ulepszając swoich maszyn. Doskonałym przykładem Volkswagen Crafter, który jest wręcz stworzony do długich tras, bo jazda w nim to przyjemność. Dlaczego? Oto najważniejsze parametry.

  • Fotel kierowcy jest bardzo wygodny, więc pokonywanie wielu kilometrów nie przełoży się negatywnie na zdrowie. Jest on zamortyzowany, łatwo go dopasować do masy kierowcy, zapewniając optymalne warunki podczas jazdy;
  • Obok fotela kierowcy dostępne jest podwójne siedzisko, a pod nim duży, wygodny schowek;
  • Boczne drzwi mają szerokość ponad 1,3 metrów, dzięki czemu łatwo załadować nawet duży pojemnościowy pakunek;
  • Cała przestrzeń ładunkowa wynosi 3270 mm długości, 1780 mm szerokości oraz 1950 mm wysokości. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać większe wersje;
  • Na uwagę zasługuje zwłaszcza dobrze zestrojone zawieszenie i to mimo bardzo dużej ładowności – 1,3 t.;
  • Crafter jest jednym z mniejszych aut dostawczych, ale za to z podwyższonym dachem, co zapewnia jeszcze więcej przestrzeni;
  • Zachwyca deska rozdzielcza, wszystko jest na swoim miejscu, co zapewnia łatwą obsługę.


Jak widać, Volkswagen Crafter to auto dostawcze do zadań specjalnych, w sam raz do przewozu różnych towarów na dalekie trasy. Dysponuje pojemnym 75-litrowym zbiornikiem na paliwo, ale jeśli tylko chcemy, możemy dokupić do niego dodatkowo zbiornik! 

Jeszcze jeden zbiornik – dlaczego warto?

Dodatkowe zbiorniki paliwa do Volkswagena Craftera są jak najbardziej dostępne i świetnie sprawdzają się w sytuacji, gdy mamy przed sobą daleką trasę. Nasza firma – Arhen zapewnia zbiorniki o różnej pojemności dla wielu marek samochodów dostawczych. W przypadku Volkswagena Craftera do wyboru są zbiorniki: 180l, 185l, 195l, 200l, 225l i 270l. Widzimy więc, że można zainwestować w mniejsze, jak i większe zbiorniki, zależnie od tego, jakie mamy wymagania i co jest nam potrzebne do pracy.

Ogromną zaletą posiadania dodatkowego zbiornika jest oszczędność czasu, bo nie trzeba – jak w przypadku jednego zbiornika – tracić cennych minut na tankowanie. Duży bak to więc możliwość, by przemierzać dalekie trasy, bez konieczności przystanków na stacjach paliw. To jednocześnie oszczędność pieniędzy, gdyż możemy zatankować do pełna i to obu baków na stacji, na której są najatrakcyjniejsze ceny za paliwo. O jakich zaletach warto dodatkowo wspomnieć?

Szukasz sprawdzonych zbiorników paliwa do Volkswagena Craftera?

Skontaktuj się z nami! Każdy nasz zbiornik posiada certyfikat jakości i objęty jest 2-letnią gwarancją!

Większy zbiornik nie daje dużych możliwości

Dodatkowy zbiornik podnosi w sposób znaczący komfort jazdy oraz podróży, gdyż można pokonywać dłuższe trasy bez konieczności tankowania. Mając do dyspozycji dodatkowy bak paliwa (o pojemności od 80 do 300 litrów), łatwiej nam będzie planować dalekie wyjazdy, ponieważ przejechanie takiego dystansu jest możliwe “na jednym baku”.

Zamontowanie powiększonych zbiorników to – jak wspomnieliśmy – oszczędność pracy i kosztów, co przekłada się na wyższą jakość świadczonych usług. Dzięki temu, że nie musimy często tankować, mamy możliwość, by szybciej dowieźć towar na miejsce, czy sprawniej dotrzeć do klienta.

Żeby jednak być w pełni zadowolonym z dodatkowego zbiornika, warto kupić go u sprawdzonego partnera w biznesie. Jako firma Arhen dbamy o to, by baki były wytwarzane z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów. Nasze zbiorniki tworzone są z utwardzanego aluminium, czyli najbardziej solidnego surowca do przechowywania paliwa. Zapewnia on maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zbiorniki paliwa produkujemy na zamówienie pod konkretny model samochodu. Co najważniejsze – instalujemy je bezinwazyjne, nie wprowadzając modyfikacji do auta. Dzięki temu nie naruszamy konstrukcji podwozia.

Podsumowując, posiadacze wspaniałego samochodu dostawczego Volkswagena Craftera mogą polepszyć komfort swojej pracy, wybierając dodatkowy zbiornik paliwa o odpowiedniej pojemności. Ale nie tylko oni, bo w Arhen tworzymy dedykowane zbiorniki także dla innych samochodów takich marek, jak Mercedes-Benz, Renault, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Toyota, Mitsubishi, Scania, DAF, Nissan, MAN, Ford, Hyundai.