W jakich markach samochodowych można zainstalować powiększony zbiornik paliwa?

lipiec 23 2021
powiększony zbiornik paliwa do samochodów dostawczych, zbiorniki na paliwo

Przemysł motoryzacyjny regularnie dostarcza nam nowości na rynku. Nie tylko szybkie, sportowe samochody zostają unowocześnione. Busy oraz samochody dostawcze również mogą liczyć na modernizację, wykorzystując powiększony zbiornik paliwa. Firmy transportowe często posiadają duże floty swoich pojazdów. Czasami zdarza się, że są one zróżnicowane pod względem marek oraz modeli. Wówczas rodzi się pytanie: w których markach można pozwolić sobie na doposażenie pojazdu w powiększony zbiornik paliwa?

Spis treści:

  1.  Dlaczego, warto zdecydować się na powiększony zbiornik paliwa?
  2.  Powiększone zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych – Marki
  3.  Zbiorniki aluminiowe na zamówienie – Świętokrzyskie

Dlaczego, warto zdecydować się na powiększony zbiornik paliwa?


Powiększone zbiorniki paliwa do busów
są w stanie zmieścić od 80 do nawet 300 litrów paliwa. Oznacza to, że kierowca pojazdu ciężarowego będzie robił statystycznie więcej kilometrów na jednym tankowaniu – zbiornik zwiększa  zatem zasięg pojazdu. Dzięki temu kierowca nie musi przeznaczać dodatkowego czasu na uzupełnianie baku. Jak wiemy, ceny paliwa mogą się różnić w zależności od kraju czy nawet miasta. Dlatego tak ważne jest dla właścicieli firm, aby tankować na stacjach z najkorzystniejszą ofertą cenową.

Najlepiej, aby zbiorniki na paliwo były wykonane z utwardzonego oraz trwałego materiału. Aluminiowy zbiornik jest najczęstszym wyborem wśród klientów. Cenią sobie oni lekkość, niezawodność, odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i efektywnej eksploatacji.

Powiększone zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych – Marki

W ARHEN posiadamy szerokie doświadczenie w produkcji oraz instalacji zbiorników paliwa. Nieustannie staramy się rozwijać i tworzyć zbiorniki dla coraz to większej liczby modeli samochodów. Na ten moment, wśród naszej oferty znajdują się marki takie jak: Iveco, Citroen, Fiat, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen, Mercedes, Daf, Man, Mitsubishi, Scania, Toyota, Hyundai oraz Ford.

Do każdego z modeli opracowany został dopasowany kształt oraz wielkość zbiornika. Tak, aby całość wyposażenia mechanicznego pojazdu tworzyła spójną całość. Sama instalacja dodatkowego zbiornika na paliwo nie ingeruje w podwozie samochodu. Bak montowany jest w miejscu specjalnie przygotowanym przez producenta, co zapewnia bezawaryjną i bezpieczną pracę pojazdu.

Chciałbyś zamówić powiększony zbiornik paliwa do swojego busa?

Zadzwoń do nas i zamów! Wysyłamy nasze zbiorniki paliwa pod wskazany adres!

Zbiorniki aluminiowe na zamówienie – Świętokrzyskie


Jesteśmy czołowym producentem zbiorników paliwa w województwie świętokrzyskim. Nasze produkty tworzone są dla samochodów ciężarowych oraz busów, które muszą zmierzyć się z długimi odcinkami drogi. Dlatego wychodzimy do firm z propozycją zakupu dodatkowego zbiornika paliwa na zamówienie – pod konkretny model pojazdu. Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancje na okres dwóch lat oraz wykonane są z utwardzonego aluminium. Jakość naszych wyrobów została potwierdzona przez Państwowy Instytut Motoryzacji. Oprócz tego posiadamy homologację obowiązującą na terenie całej Unii Europejskiej. Decydując się na zakup naszych zbiorników, nie musisz przejmować się transportem, ponieważ  wysyłamy je kurierem  na terenie całej Polski.

Chcesz zoptymalizować koszty transportu? Zamów dodatkowy zbiornik paliwa w Arhen!