Czy powiększone zbiorniki paliwa są bardziej ekologiczne niż tradycyjne?

czerwiec 10 2021
aluminiowe zbiorniki paliwa na zamówienie, producent zbiorników

Budowanie świadomości ludzi co do zmiany stylu życia na ten bardziej sprzyjający ekologii to długotrwały proces. W świecie motoryzacji też zaczęły pojawiać się zmiany – w świat weszła ustawa o obowiązku ograniczenia emisji spalin a w tym szkodliwego CO2. Czy powiększone zbiorniki paliwa mogą dołożyć swoją cegiełkę do budowania ekologicznej przyszłości? Rozważmy jaki wpływ będzie to miało również na firmy transportowe.

Spis treści:

  1.  Aluminiowe zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych
  2.  Jak aluminiowy zbiornik wpływa na wydajność pojazdu?
  3.  Zbiorniki paliwa świętokrzyskie — jakie są to wydatki dla firm ?

 

Aluminiowe zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych

Można by pomyśleć, że samochody ciężarowe nie wiele mają wspólnego z ekologią, mało osób dostrzega, że nie tylko silnik, ale i zbiornik paliwa odgrywa ważną rolę. Rozwiązanie znajduję się w materiale, z którego wykonany jest dodatkowy zbiornik paliwa- wysokogatunkowego, utwardzanego aluminium. Materiał ten cechuje się wysoką szczelnością oraz trwałością, dodatkowo posiada on bardzo niską wagę, przez co nie powoduje dodatkowego obciążenia. Aluminiowy zbiornik na paliwo jest odporny na mechaniczne uszkodzenia i korozję. Wpływa to na wydłużenie okresu użytkowania zbiornika, co przekłada się na trwały produkt na lata. Jest to schematyczne działanie, które polega na zakupie jednego, dobrej jakości przedmiotu, zamiast wymieniać co jakiś czas produkt z niższej półki. Jakość naszych zbiorników paliw została doceniona przez Państwowy Instytut Motoryzacji, który nadał naszej firmie certyfikat jakości – koniecznie sprawdź nasze zbiorniki.

Jak aluminiowy zbiornik wpływa na wydajność pojazdu?


Jako producent zbiorników paliwa szczególną uwagę zwracamy na jakość zbiorników. Produkt wykonany z aluminium jest w stanie pomieścić od 80 do nawet 300 litrów paliwa. Z powodu swojej lekkiej wagi nie trzeba się martwić, że bak obniży wydajność pojazdu. Instalacja sama w sobie nie ingeruje w podwozie samochodu, zbiornik montowany jest w miejscu specjalnie wyznaczonym i przygotowanym przez producenta. Zapewnia to bezawaryjną i bezpieczną pracę pojazdu. Jak wiemy, jazda stałą prędkością redukuje zużycie paliwa, a samochód, który stale musi zatrzymywać się na stacji paliw, nie brzmi dość ekonomicznie. Dzięki dodatkowemu zbiornikowi paliwa wykonasz dłuższe trasy bez potrzeby tak częstego tankowania. Jeśli powierzysz montaż oraz wykonanie baku paliwa naszej firmie to masz pewność ze nie wpłynie to negatywie na niezawodność i komfort korzystania z pojazdu.

Chcesz zaopatrzyć swoje auto dostawcze w powiększony zbiornik paliwa?

Napisz do nas i powiedz czego potrzebujesz. Chętnie doradzimy i wykonamy dla Ciebie zbiornik paliwa z certyfikatem jakości i 2-letnią gwarancją!

Zbiorniki paliwa świętokrzyskie — jakie są to wydatki dla firm ?


Nie zawsze przejście na ekologiczne rozwiązania wiążę się z wyższymi kosztami. Decydując się na powiększone zbiorniki paliwa, inwestujemy raz – w produkt oraz instalację  – a następnie obserwujemy, jak nasze wydane pieniądze wracają. Jak to się dzieje? Z czasem zauważymy jaką oszczędność gwarantują powiększone zbiorniki paliwa. Możemy zatankować większą ilość paliwa, po atrakcyjnie niskiej cenie, co idealnie sprawdzi się dla firm, które wykonują kursy międzynarodowe. Dla takich firm wydatki na paliwo poza granicami Polski to dość duży koszt, dlatego tankując więcej litrów paliwa zwiększamy zasięg pojazdu – za czym idzie mniejsza ilość postojów na uzupełnienie baku.

Chcesz przejść na ekologiczną drogę? Zaopatrz swoje samochody dostawcze lub busy w dodatkowe zbiorniki paliwa. Skontaktuj się z nami i zamów zbiornik do swojego auta!