Jakie firmy powinny zainwestować w powiększone zbiorniki paliwa?

maj 18 2021
aluminiowe zbiorniki paliwa na zamówienie

Powiększone zbiorniki paliwa do busów oraz samochodów ciężarowych to coraz częstszy wybór wśród przedstawicieli rozbudowanych firm przewozowych, jak i dopiero co powstających mniejszych działalności. Zbiorniki na paliwo pozwalają osiągnąć widoczne dla firmy korzyści, nie tylko w kontekście finansowym, ale również biorąc pod uwagę aspekt wydajności pojazdu. Co gwarantuje dodatkowy zbiornik paliwa oraz jakie firmy powinny w niego zainwestować?

Spis treści:

  1.  Aluminiowy zbiornik paliwa- korzyści dla firmy i pojazdu
  2.  Jakie firmy powinny skorzystać  ze zbiorników aluminiowych na zamówienie?
  3.  Czy powiększone zbiorniki paliwa są bezpieczne?

 

Aluminiowy zbiornik paliwa- korzyści dla firmy i pojazdu

Jednym z aspektów przemawiających za zakupem zbiornika paliwa jest ekonomiczność, jaką zyskujemy. Większość przedsiębiorców dba o to, aby wydatki w firmie były możliwie jak najmniejsze, co w przyszłości ma przekładać się na zysk firmy. Dlatego dobrym posunięciem jest zakup powiększonego zbiornika paliwa, do którego możemy wlać większą ilość paliwa w wybranej, atrakcyjnej cenie. Możemy pomyśleć, że montaż oraz zakup takiego zbiornika to spore koszty, jednak jest to tylko mylne wrażenie, ponieważ kiedy zaczniemy na bieżąco korzystać z pojazdu to zauważymy, że wydana wartość zwraca się wraz z przejechanymi kilometrami.  Większy zbiornik paliwa znacznie zwiększa zasięg pojazdu, co sprawia, że kierowca nie musi tracić czasu na ciągłe postoje w celu uzupełnienia paliwa. Dodatkowo zmniejsza to koszty związane z wysoką ceną paliwa poza granicami kraju.

Jakie firmy powinny skorzystać  ze zbiorników aluminiowych na zamówienie?

Zbiorniki paliwa sprawdzą się w przypadku wielu firm wykonujących usługi przewozowe lub wykorzystujących samochody transportowe. Jedną z takich branży są międzynarodowe  lub krajowe firmy transportowe. Takie przedsiębiorstwa muszą  mierzyć się z tankowaniem na zagranicznych stacjach, co może sprawiać problem w przypadku różnic w kursach walut  oraz kosztach przewalutowania transakcji. Kolejną kategorią są firmy kurierskie, które przez większość czasu wykonują przejazdy po całym kraju. Przesyłki kurierskie ograniczone są pewną ilością dni na dostarczenie przesyłki więc czas można zaoszczędzić wybierając zbiornik, który zmieści większą ilość paliwa i będzie wydajniejszy. Producent zbiorników zaleca to rozwiązanie również dla firm przewożących osoby lub zwierzęta, dla których częste postoje mogą zmniejszyć komfort jazdy oraz wydłużyć jego czas.

Zwiększ zysk swojej firmy i zamów powiększony zbiornik paliwa do auta ciężarowego!

Zadzwoń do nas i zamów! Nasze zbiorniki objęte są europejską homologacją i 2-letnią gwarancją!

Czy powiększone zbiorniki paliwa są bezpieczne?

Każdy przedsiębiorca z zaangażowaniem dba o urządzenia oraz sprzęt, z którego korzysta firma, dlatego zawsze podstawowym zmartwieniem jest bezpieczeństwo w czasie użytkowania zbiornika oraz podczas montażu. Możemy zapewnić, że instalacja zbiornika nie narusza konstrukcji samochodu, a bak montowany jest w miejscu do tego przygotowanym przez producenta. Dodatkowo kształt oraz przystosowanie zbiornika jest dopasowane do modelu oraz marki samochodu. Osobnym tematem jest waga oraz materiał, z jakiego wykonany jest zbiornik – w naszej firmie postawiliśmy na utwardzone aluminium, które jest  jednym z najbezpieczniejszych materiałów wykorzystywanych podczas produkcji zbiorników na paliwo, cechuje się niezwykłą trwałością oraz niską wagą.

Chcesz zamówić zbiornik do swoich samochodów dostawczych lub busów? Skontaktuj się z nami – wykonamy zbiorniki na zamówienie do Twojej floty!