Powiększony zbiornik paliwa w samochodach Renault – Jaki zbiornik wybrać?

marzec 29 2021
zbiorniki paliwa na zamówienie, aluminiowy zbiornik paliwa

Powiększone zbiorniki paliwa to doskonałe rozwiązanie dla przewoźników osób i przedsiębiorców transportujących duże ilości towarów na znaczne odległości. Jeśli jesteś właścicielem samochodu dostawczego marki Renault, zapoznaj się z naszym wpisem i poznaj najlepsze alternatywy dla Twojego pojazdu.

Spis treści:

  1.  Rozwiązania dla Renault – zbiorniki paliwa świętokrzyskie
  2.  Producent zbiorników paliwa
  3.  Zalety montażu dodatkowych zbiorników paliwa

 

Rozwiązania dla Renault – zbiorniki paliwa świętokrzyskie

Master, Master III i Trafic II – to modele Renault, w których były instalowane nasze zbiorniki. Dla modelu Master proponujemy zbiorniki o pojemności 220l i 280l, przy średnim i maksymalnym rozstawie osi. W przypadku modelu Master III oferujemy zbiornik o objętości 230l, natomiast dla modelu Trafic II – 250l. Na naszej stronie można bliżej się zapoznać z parametrami technicznymi zbiorników.

W naszej firmie nie ograniczamy się do tylko do tego, co już zostało zrobione. Możesz u nas zamówić dodatkowy zbiornik paliwa do innych modeli samochodów dostawczych lub ciężarowych marki Renault. Producent oryginalnie montuje zbiorniki o pojemności od 70 do 110 litrów, zwróćmy zatem uwagę na fakt, że powiększone zbiorniki paliwa naszej firmy dają o wiele większe możliwości.

 

Producent zbiorników paliwa

Litraż powiększonego zbiornika paliwa zależy od parametrów samochodu, wykonując zamówienie bierzemy pod uwagę rozstaw osi i ewentualne umiejscowienie zbiornika. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i mamy na względzie jego potrzeby i przeznaczenie pojazdu. Nasi Klienci mogą się również zdecydować na montaż zamówionych zbiorników. Nasi pracownicy odpowiednio dopasują zbiornik tak, by nie ingerować w strukturę samochodu.

Jako producent zbiorników paliwa dbamy o wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów.  Posiadamy certyfikat jakości wydany przez Państwowy Instytut Motoryzacji (Pimot), honorowany na terenie UE, a Klient otrzymuje 2-letnią gwarancję na wykonany zbiornik.

Jesteś właścicielem samochodu dostawczego lub ciężarowego marki Renault i potrzebujesz dodatkowego zbiornika paliwa? Zgłoś się do nas! W formularzu kontaktowym podaj model i markę samochodu oraz swoje dane kontaktowe. My wycenimy zamówienie i skontaktujemy się z Tobą.

Szukasz sprawdzonego producenta powiększonych zbiorników do Renault?

Zadzwoń do nas i powiedz czego potrzebujesz. Wykonamy dla Ciebie zbiorniki paliwa do samochodów dostawczych lub busów. 

Zalety montażu dodatkowych zbiorników paliwa

Wydawać by się mogło, że inwestycja w powiększony zbiornik paliwa to spory wydatek. Prawda jest taka, że to przede wszystkim zysk i lepsza organizacja czasu pracy kierowców.

Dzięki zbiornikom paliwa o zwiększonym litrażu kierowca może w bardziej ekonomiczny sposób rozplanować tankowania na swojej trasie, wybierając konkretne stację lub tankując za wschodnią, czy też przed zachodnią granicą.

Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla przewoźników osób – za równo na krótkie trasy, np. transfer z lotniska do hotelu, jak i na bardziej odległe do Holandii, czy Niemiec. Twój Klient chce jak najszybciej dotrzeć do celu, a Ty chcesz zająć się kolejnym zleceniem. Ciągłe postoje nie są zatem na rękę ani dla Ciebie, ani dla Klienta.

Posiadasz swoją flotę pojazdów osobowych i chcesz zoptymalizować koszty paliwa na trasie? Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na powiększone zbiorniki paliwa do busów!