4 oznaki na to, że Twój bus potrzebuje powiększonego zbiornika

sierpień 17 2020
powiększony zbiornik paliwa do busa

Naturalną koleją rzeczy jest sytuacja, gdzie w trakcie dłuższej podróży zmuszony jesteś co jakiś czas odwiedzać stację paliw, by uzupełnić braki paliwa. Gdy podróżujemy prywatnie, swoim własnym samochodem, nie jest to większy problem. Inaczej to wygląda, gdy prowadzimy busa i nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie. Wtedy takie częste postoje mogą być uciążliwe dla kierowcy i pasażerów.

 

Częste wizyty na stacjach paliw

Zaczynamy od kwestii wspomnianej już na wstępie. Jeśli uważasz, że wizyty na stacjach w celu uzupełnienia paliwa są zbyt częste i jednocześnie wpływają na płynność całej jazdy, to najwyższy czas aby zainwestować w powiększony zbiornik paliwa do busa. Nie dość, że pozwala on na przejechanie większej ilości kilometrów, to ułatwia też zaplanowanie całej trasy, gdyż nie musisz brać pod uwagę zbyt wielu wizyt na stacjach i możesz ograniczyć się tylko do kilku. To pozwala także na dużą oszczędność czasu, na którym przecież wszystkim nam zależy.

Wysokie koszty związane z paliwem

Powiększony zbiornik paliwa w busie to nie tylko większa wydajność, to również ekonomiczne rozwiązanie. Jest to związane z prostym faktem, że posiadając powiększony zbiornik jesteśmy w stanie zatankować się tam gdzie ceny paliw są bardziej korzystne, lub uniknąć dodatkowych opłat związanych np. z tankowaniem za granicami kraju.

Komfort jazdy

Prowadząc busa w domyśle nie jesteśmy w pojeździe sami. Wtedy nie tylko kierowcy, ale też pasażerom zależy na tym, aby jak najszybciej i najsprawniej dojechać do wyznaczonego celu. Częste tankowania i postoje mogą powodować niepotrzebne napięcia i frustracje. Szczególnie na dłuższych trasach. Warto zainwestować w powiększony zbiornik paliwa i tym samym zwiększyć komfort jazdy, związany z płynną i sprawną jazdą. Zapewniamy, że zadowolony pasażer na pewno chętniej skorzysta ponownie z naszych usług.

Szukasz sprawdzonego producenta powiększonych zbiorników do busów?

Zadzwoń do nas i powiedz czego potrzebujesz. Wykonamy dla Ciebie zbiorniki paliwa do samochodów dostawczych lub busów. 

Niewystarczająca pojemność bazowego zbiornika

Na koniec chcemy wspomnieć o pewnej oczywistości. Ze względu na korzyści płynące z powiększonego zbiornika, często klienci decydują się na ich zamontowanie zaraz po zakupie nowego samochodu dostawczego, czy też busa. Takie pojazdy w domyśle kupuje się by przemierzały trasy liczone nawet w tysiącach kilometrów. W takich sytuacjach powiększony zbiornik, to na dobrą sprawę konieczność. Warto zainwestować w taki, który będzie posiadał wszelkie atesty i certyfikaty. Nasza firma oferuje tylko legalne zbiorniki i współpracuje z takimi markami pojazdów jak: Mercedes, Renault, Volkswagen, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Toyota, Mitsubishi, Scania, Daf.

Tak właśnie przedstawiają się 4 oznaki na to, że Twój bus potrzebuje powiększonego zbiornika. Oczywiście to nie wszystkie powody, dla których warto zdecydować się na taki krok, ale myślę, że te 4 są wystarczająco przekonujące byś skorzystał z naszej oferty.